KKTCSon Dakika Haberleri

Hayal’in acılı annesi: ‘Çocuk katilleri’ olarak anılacaksınız!

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yerle bir olan Adıyaman’daki İsias otel enkazında kalarak hayatını kaybeden Hayal Gençalioğlu’nun acılı annesi Sibel Kumsal, sosyal medya hesabı üzerinden yürekleri dağlayan bir paylaşım yaptı.

Acılı anne Kumsal, “Tarih sıfırladı bugün, beraberinde tüm umutlarım, yaşama sevincim… Sana dokunabildiğim son an… Seninle birlikte son fotoğrafımız, son anımız… Önce Hayal’le başlayan anılarım bitti, bugün ise Hayal için ile başlayan anılar…” ifadelerini kullandı.

“Geçen senede Hayal’le ilgili bir tek an kalmadı, mezarına, fotoğraflarına, hafızamda gördüğüm yavruma yaptığım konuşmalardan başka!” diyen Kumsal, şöyle devam etti:

“Toprak, yavaş yavaş eritti kızımı, anılarımızı, bizi… Küle dönen bir insan yanmaktan korkar mı? Hele ki en büyük korkumu ahlaksızlıkla inşa eden o ellerden?”

“Geride sadece katillerle savaşmak için neden alan Sibel kaldı!”

Kumsal, “Benim yavrumu toprağa verdim gün bu hayatla olan bağım bitti. Geride sadece katillerle savaşmak için nefes alan Sibel kaldı! İyi tanıyın beni çocuk katilleri! Ben Hayal’in annesiyim! Bakalım eliniz kolunuz, yalancılığınız yavrusunu kefenle gören bir annenin yüreğiyle savaşmaya yetiyor mu?” diye sordu.

“Yavrularımız ‘şampiyon melekler’ siz de ‘çocuk katilleri’ olarak anılacaksınız”

Kumsal, “Mahkemede torunlarıma miras bırakmak için yaptım o oteli dedin ya… Torunlarına bıraktığın miras “26’sı çocuk, 72 kişiyi öldüren İsias’ın ismi” olacak. Yavrularımız “şampiyon melekler” siz ise “çocuk katilleri” olarak anılacaksınız. Biz ise, deprem suçlarında emsal karar çıkaran aileler!” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu